Skip Navigation Links
Haber Detay
Belediye Fen Lisesi’nden büyük başarı! 29 Kasım 2017 Çarşamba

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın Fethiye’ye kazandırdığı Belediye Fen Lisesi, 2016-2017 eğitim öğretim yılını LYS puan türlerine göre, Matematik – Fen, Türkçe – Matematik, Türkçe – Sosyal dallarının hepsinde hem ilçe hem de ilçe birinci oldular. Başkan Saatcı alınan başarıdan dolayı Fen Lisesi yönetimini ziyaret etti. Okul Müdürü Mustafa Erdoğan, “Fethiye, etrafımızdaki belde ve ilçelerde okulumuza çok öğrenci geliyor. Beyin göçünü engelliyoruz. Sayın Başkan Fen Lisesi’ni yaptırmakla büyük hayır duası aldı” dedi.

 

Başkan Saatcı yanı sıra ziyarete Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ve Okul Aile Birliği Başkanı Sürayya Alim de katıldı. Başkan Saatcı, “Önemli olan bir binayı devlete kazandırmak değil, önemli olan o binanın işlevsel anlamda layıkıyla görevini yerine getirmesidir. Fen Lisesi’ni açtığımız günden itibaren aldığımız başarılardan gurur duyduk. Bakanlığımızın değerlendirmesinde yabancı dil hariç tüm bölümlerden Fen Lisemiz birinci oldu. Okul Müdürümüzü, öğretmenlerimizi, okulumuzdaki çalışanları, öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyorum.  Çok doğru bir iş yapmışız. O dönemde bu okulun yapılmasında bize destek olan tüm meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

“Hayır duası aldı”

Belediye Fen Lisesi Müdürü Mustafa Erdoğan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, fen lisesinin sosyal alanlarda da birçok derecesi olduğunu kaydetti. Erdoğan, Başkan Saatcı’ya Fen Lisesi’ni Fethiye’ye kazandırmasından dolayı teşekkür ederek, “Fethiye, etrafımızdaki belde ve ilçelerde okulumuza çok öğrenci geliyor. Beyin göçünü engelliyoruz. Sayın Başkan Fen Lisesi’ni yaptırmakla büyük hayır duası aldı” dedi.

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
14.12.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır