Skip Navigation Links
Haber Detay
Başkan Saatcı, “Sevdamıza katkı sağlayacaklarından şüphem yok!” 13 Ocak 2018 Cumartesi

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan Güzide Özkaya ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevine getirilen Hakan Tufan’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Başkan Saatcı, “Fethiye’ye yaşamaktan keyif alınan bir şehre dönüştürme sevdamıza katkı sağlayacaklarından en ufak bir şüphemiz yok” dedi.

 

Ziyarette konuşan Başkan Saatcı, “6 ay önce yapılan görev değişikliği ile almış aldığı sorumluluk, üstlenmiş olduğu misyon ve gösterdiği başarıdan dolayı hepimizin gururu oldu. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevindeyken, Başkan Yardımcımız Şahin beyin emekli olmasıyla birlikte atanmış olarak atamış olduğumuz Başkan Yardımcılığı kadromuz boşaldı. Bu arkadaşlarımız bizim yükümüzü alıyorlar. Güzide hanım hem planlama, hem fen işleri hem imar müdürlüğümüzden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini kendisine yükledik. Şimdiye kadar verilen tüm görevleri yerine getirdi. Özellikle Kasım ayı içerisinde plan değişikliğiyle ilgili yoğun bir mesai dönemi yaşandı. Fethiye’ye yaşamaktan keyif alınan bir şehre dönüştürme sevdamıza katkı sağlayacağından en ufak bir şüphemiz yok. Başarılı bir görev dönemi diliyorum” dedi.

 

“Elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağım”

Başkan Yardımcısı Güzide Özkaya ise, “Başkanım bana ne görev verdiyse ben elimden geleni yapmaya çalıştım. Elimden ne geliyorsa fazlasıyla yapmaya devam edeceğim. Başkanıma bu görevi bana layık gördüğü için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Saatcı ardından İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevine atanan Hakan Tufan’ı da ziyaret etti. Yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Başkan Saatcı, “Hakan bey Belediyespor’umuzun başkanı, ayrıca Fethiyespor yönetiminde görev yapıyor. Kendisi dinamik ve güvendiğimiz bir arkadaşımız. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın” ifadelerini kullandı.

 

İmar ve Şehircilik Müdürü Hakan Tufan ise, “Mesai saati kavramı gözetmeksizin çalışacağız. Fethiye’miz için elimizden ne geliyorsa çalışacağız. Başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
24.01.2019
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   CİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır