Skip Navigation Links
Haber Detay
Odalardan, Başkan Saatcı’ya birlik ve beraberlik mesajı 09 Şubat 2018 Cuma

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar Manavlar Esnaf Odası Başkanı Adem Hıra ile Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar’a da ziyarette bulundu. Oda Başkanları Hıra ve Taşar, Fethiye Belediyesi ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayı sürdüreceklerini ifade ettiler.

 

Başkan Saatcı, Topçu’yu andı.

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar’a ziyaretinde değerlendirmede bulunan Başkan Saatcı, “STK’ların başına geçmek hem sorumluluk hem de fedakarlık gerektiriyor. Kendisine başarılar diliyorum ve kutluyorum. Ulaşım hizmetlerinin Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne geçtikten sonra sıkıntılarını biliyoruz, takip ediyoruz. Arkadaşlarımın bazı konularda ciddi sıkıntıları var. Ama inşallah Şaban Başkan bunların hallolması konusunda çabayı gösterecektir. Kendisine ve yönetim kuruluna samimiyetimle kutluyor, başarılar diliyorum. Tüm şoförlerimizin lastiklerine taş değmesin.” dedi.  Başkan Saatcı ayrıca eski oda başkanı Hayri Topçu’yu anarak, rahmet diledi.

 

Taşar, “Belediye ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız”

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar da Fethiye Belediyesi ile her zaman koordineli çalıştıklarını belirterek, birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını söyledi. Başkan Taşar, ziyaretinden dolayı Başkan Saatcı’ya teşekkür etti. İkili ziyaret boyunca sohbet etti.

 

Başkan Saatcı, “Pazarcılar Odası’nda evimizde gibiyiz”
Başkan Saatcı, kendi evi olarak gördüğü Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar Manavlar Esnaf Odası’nı da ziyaret ederek yeni seçilen Başkan Adem Hıra’yı tebrik etti. Odanın kuruluşundan bu güne kadar kendisinin de sürekli işin içinde olduğundan dolayı burayı kendi evi gibi gördüğünü belirten Başkan Saatcı, şimdiye kadar pazarcı esnafıyla aralarına sigara kağıdı kadar bile herhangi bir sorun girmediğini söyledi. Özellikle Günlükbaşı pazarının üstünün kapatılmasıyla ilgili pazarcıların taleplerinin olduğunu ifade eden Başkan Saatcı, bunun proje aşamasında olduğunun altını çizdi.

 

Hıra, “İlk gittiğimiz kapı Fethiye Belediyesi”
Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar Manavlar Esnaf Odası Başkanı Adem Hıra da, herhangi bir sorunda veya taleplerinde ilk gittikleri kapının Fethiye Belediyesi olduğunu kaydetti. Fethiye Belediyesi ile odalarının hiçbir şekilde ayrılmadığını, aynı kurum gibi çalıştıklarını söyleyen Hıra, Başkan Saatcı’ya nezaketinden dolayı teşekkür etti.

 

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
21.02.2019
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   CİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır