Skip Navigation Links

Haber Detay


Gürün ve Karaca’dan hayırlı olsun ziyaretleri


Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu beraberindeki heyet ile birlikte Fethiye Ticaret ve Sanayi Başkanı Osman Çıralı ve Deniz Ticaret Odası Başkanı İlkay Tugay’a ziyarette bulundu.

Osman Gürün, Fethiye’nin Büyükşehir Belediyesinin ve Fethiye Belediyesinin yetkisinde olan her türlü sorunu konusunda sivil toplum kuruluşlarına bilgilendirme yapmaya hazır olduğunu vurgulayarak, “Sorunlarımızı taleplerinizi bize iletin. Sorunlarımızı hep beraber konuşmamız gerekiyor. Hangi konuda talepte bulunursanız o konuyla ilgili birimlerimiz sunum yapıyor. İlgili daire başkanı ekibi ile birlikte geliyor, her türlü sorununuzu cevaplandıracak. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ilgili daire başkanlarımız bilgi vererek, her soruyu cevaplandıracaktır. Biz doğrusunu anlatalım, siz doğrusunu bilin. Bir sorun çözülemiyorsa neden çözülemiyor onu bilin istiyorum. Benim en mutlu olduğum şey daha fazla hizmet vermek ve talepleri yerine getirmek. Benim en çok önem verdiğim şey güven duygusu. Birlikte yol yürüyeceğiz. Osman Çıralı Başkanım ile geçen dönemden de güven ortamımız vardı. Bunu yeni dönemde de koruyacağımıza inanıyorum. “ diye konuştu.

Osman Gürün, FTSO Meclis divanı ve yönetim kurulu üyelerinin Fethiye’nin iş dünyasına ilişkin sorunlarını dinledi. Ziyarette, otopark, alt yapı ve kanalizasyon sorunu, garajın taşınması, totem sıkıntısı ve yat çekek yeri sorunları ele alındı. Gürün, diyalog ve işbirliği içinde tüm sorunların üstesinden gelinebileceğini ifade etti.

Deniz Ticaret Odası’na geçildi
Başkan Gürün ve Başkan Alim Karaca’yla birlikteki heyet ardından Fethiye Deniz Ticaret Odası’na geçiş yaptılar. Yeni başkan İlkay Tugay, Fethiye denizciliği ile ilgili bilgiler aktardı. Heyet Fethiye Limanı’na geçiş yaptı. Burada Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler alındı.