Skip Navigation Links

Haber Detay


Fethiye’de yılbaşı kutlamasının merkezi Beşkaza Meydanı’ydı


Fethiye Belediyesi’nin yeni yıl dolayısıyla Beşkaza Meydanı'nda düzenlediği kutlamalara katılan binlerce kişi, DJ performansları ve Sena Şener konseri ile doyasıya eğlendi.

 

Fethiye Belediyesi’nin yılbaşı gecesi çeşitli etkinliklerle yaşattığı yeni yıl heyecanı, yılbaşı akşamı düzenlenen kutlamalarla doruğa ulaştı. Beşkaza Meydanı’nda oluşturulan dev konser alanını dolduran binlerce Fethiyeli 2023'ü coşkuyla karşıladı. DJ Performansları ile başlayan kutlamalarda eğlence, Sena Şener’in sahneye çıkmasıyla zirve yaptı.

 

Genç, yaşlı binlerce Fethiyeli dans ederek, müziğin tadını doyasıya çıkardı. Sahne gösterilerinin yanı sıra, yapay kar eğlenceyi daha da arttırdı. Sahneden yapılan ışık efektleri eşliğinde eğlence doruklara ulaştı.  Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın yeni yıl mesajında ‘‘Cumhuriyetimizin 100.yılını kutlayacağımız 2023 yılının ülkemize hak, hukuk ve adaletin hakim olduğu, gerçek demokrasinin yaşandığı, ekonomik sıkıntıların geride bırakıldığı, bolluk bereketin evlerimizden eksik olmadığı, barış ve sevginin hüküm sürdüğü bir yıl olmasını diliyorum’’ dedi. Fethiyeliler bu anları telefonlarıyla bol bol fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdi. Yeni yıla yaklaşıldığında alanı dolduran Fethiyeliler Sena Şener ile birlikte hep bir ağızdan 10'dan geriye sayarak 2023'e girdi.