Skip Navigation Links

Haber Detay


KARARLAR ONAYLANDI


Fethiye Belediyesi belediye meclisi mayıs ayı ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Alim Karaca başkanlığındaki toplantıda komisyondan gelen maddeler görüşüldü.

2024 Yılı Mayıs Ayı Meclis Toplantısının Karar Özetinin okunmasıyla başlayan meclis, plan bütçe komisyonu raporunun okunmasıyla devam etti.

Buna göre; 2024 Yılı Mayıs Ayı Meclis Toplantısında gerekli inceleme ve araştırmanın yapılabilmesi için Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen 2023 Yılı Kesin Hesabına ilişkin olarak hazırlanan Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu oy çokluğu ile kabul edildi.

2024 Yılı Mayıs Ayı Meclis Toplantısında gerekli inceleme ve araştırmanın yapılabilmesi için Tarife Komisyonund, Muğla İli, Fethiye İlçesi, Karaçulha Mahallesi, Çalıca Giyim Bölümünün Yıllık 2.250,00-?, Gıda Bölümünün Yıllık 3.900,00-? olarak güncellenmesine, Muğla İli, Fethiye İlçesi, Çamköy Mahallesinde kurulmakta olan Çamköy Semt Pazarının Kontrol-Denetimi Belediyemize geçtiğinden dolayı Giyim Bölümünün Yıllık 2.250,00-?, Gıda Bölümünün Yıllık 3.900,00-? olarak eklenmesine, Yat Limanında “Bağlama yapan tüm yüzer taşıtlardan suyun her tonu için (Atık su bedeli dahil) alınan 30,00-? ücretin, 60,00-? olarak güncellenmesine ilişkin madde oy birliği ile kabul edildi.

Meclis toplantısının ardından MHP Meclis Üyesi Yusuf Çaylı, Pazar günü Karaçulha’da yapılan yağlı güreşlerde emeği olan herkese teşekkür ederek, “Başkanımız Alim Karaca başta olmak üzere emeği geçenleri kutluyorum. Çok güzel bir güreş organizasyonu oldu” dedi.